Skip to content
Aktualizacja: 02/11/2022

Podziel się na:

Wszyscy dobrze wiemy, że ceny biletów lotniczych zmieniają się nieustannie i ten sam bilet może mieć zupełnie inną cenę w różnych dniach. Przede wszystkim należy wiedzieć, że każda linia lotnicza kalkulując ceny, reguluje zyski, poprzez ciągłe dostosowywanie taryf w zależności od czasu, dnia, trasy, sezonu, podaży i popytu. Trzeba wiedzieć, gdzie aktualnie można znaleźć najtańsze bilety, by podróż nie była tylko atrakcyjna pod kątem dostępnych udogodnień, ale także ceny. Dzięki nam szukanie okazji jest dużo łatwiejsze!

Sprawdźcie, jakie są najlepsze okazje cenowe biletów lotniczych do najpopularniejszych urlopowych miejsc. To właśnie tam odnajdziecie spokój oraz zaspokoicie chęć poznania nowych atrakcji, spełniając swoje marzenie o urlopie!

1. Oslo, Norwegia

Oslo położone jest nad imponującym Oslofjordem i znane jest głównie ze swoich ciekawych muzeów i spokojnych parków. Popularne wśród turystów czerwone autobusy typu hop-on hop-off z City Sightseeing zabiorą Was do najciekawszych miejsc w mieście, a przez słuchawki poznacie historię zwiedzanych miejsc. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest Galeria Narodowa Oslo, która oferuje możliwość poznania prawie 200-letnią historię tego miejsca, a także prezentuje imponującą kolekcję obrazów. Jednym z najbardziej znanych dzieł jest "Krzyk" Edvarda Muncha, którego z pewnością wszyscy kiedyś widzieliśmy. Kolejną z popularnych atrakcji jest Skocznia Holmenkollen, oferująca piękne widoki na Oslo, a w środku budowli znajdziecie muzeum. Pierwszy konkurs skoków narciarskich w Holmenknollen odbył się już w 1892 roku. W 2008 roku została jednak całkowicie przebudowana, między innymi na potrzeby Mistrzostw Świata, które odbyły się tam w 2011 roku. W Oslo czeka także na Was niezwykła kuchnia i mnóstwo ciekawych klimatycznych kafejek i restauracji w otoczeniu niezwykłej przyrody.

Holmenkollen, Oslo, Norwegia

Sprawdźcie naszą ofertę tanich lotów do Oslo i już dziś odwiedźcie to skandynawskie miasto:

 

2. Dortmund, Niemcy

Dortmund jest dzisiaj niezwykle barwny i interesujący miejscem. Podczas gdy niegdyś węgiel i stal dominowały w wizerunku miasta, w ostatnich dekadach powstał prężny przemysł kulturalny i sportowy. Signal Iduna Park, stadion BVB, zajmuje zazwyczaj pierwsze miejsce w planie zwiedzania tego miasta i mieści 81 359 widzów. Fani piłki nożnej wiedzą, że sama trybuna południowa może pomieścić prawie 25 tysięcy fanów piłkarstwa! Te liczby sprawiają, że jest to największa trybuna stojąca w całej Europie.
Zoo w Dortmundzie jest drugą najpopularniejszą atrakcją turystyczną. Położone jest w pięknym otoczeniu w parkowym krajobrazie ze starymi drzewami. Mieszka tam około 1500 zwierząt z 230 różnych gatunków. Niezwykłą atrakcją miasta jest także Rosarium. Z ponad 3.800 różnymi gatunkami róż z całego świata, jest to trzecie co do wielkości rosarium na świecie. Miłośnikom przyrody z pewnością spodoba się także imponująca gra kolorów na skarpie kwiatowej czy rozległe nasadzenia rododendronów.

Odkryjcie naszą ofertę lotów do Dortmundu i poznajcie to miasto pełne historii!

 

3. Bruksela, Belgia

Bruksela to miejsce narodzin pralinek, dom jednych z największych dzieł sztuki na świecie, a przede wszystkim miasto, które jest nazywane sercem Unii Europejskiej. Ponad 1000 międzynarodowych organizacji prywatnych i publicznych ma swoje siedziby właśnie w Brukseli. Należą do nich główne instytucje Unii Europejskiej (UE) i Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO). Obecność tych międzynarodowych organizacji sprawia, że Bruksela przyciąga największą na świecie społeczność dyplomatów i dziennikarzy zagranicznych.
Miasto charakteryzuje kontrastująca architektura, liczne skarby sztuki i kultury, instytucji europejskich i wreszcie specjałów z pralinek, smakowitej kuchni i otwartego społeczeństwa. Niezwykły klimat miasta i multikulturowość oraz piękna architektura są właściwym miejscem na przeżycie niezwykłej podróży.

Bruksela, Belgia

Bruksela to idealne miejsce na weekendowy wyjazd. Dokonajcie rezerwacji biletów lotniczych na naszej stronie i poznajcie to piękne miasto!

 

4. Paryż, Francja

Słynąca z niezliczonych skarbów historii, sztuki, gastronomii i mody, stolica Francji jest przepełniona duchem romantyzmu, który przyniósł jej reputację miasta miłości. Rozpocznijcie swoją wycieczkę od śniadania w Marché des Enfants Rouges w Le Marais. Jest to najstarszy kryty rynek we Francji i znany zabytek historyczny. Wśród licznych straganów każdy znajdzie coś dla siebie. Stamtąd przejdźcie się po średniowiecznych dziedzińcach i ładnych uliczkach Le Marais. Poświęćcie czas na spacer po Jardins des Archive Nationales, fascynującym, ukrytym klejnocie w środku 3. dzielnicy Paryża. Ogrody znajdują się na drodze do Centre Georges Pompidou, centrum sztuki i kultury ze współczesnymi dziełami i arcydziełem nowoczesnej architektury. Oczywiście Wieża Eiffla to naturalny punkt kulminacyjny wędrówki po magicznym Paryżu. Usiądźcie w pobliskiej kawiarence i podziwiając ten niezwykły zabytek, rozkoszujcie się pysznym jedzeniem.

Nie możecie doczekać się romantycznego wyjazdu do Paryża? Nic dziwnego! Rezerwujcie bilety na naszej stronie i spełnijcie swoje marzenia o podróży do Francji.

 

5. Londyn, Wielka Brytania

Ci, którzy nigdy nie byli w Londynie, często wyobrażają sobie miasto jako kalejdoskop czerwonych piętrowych autobusów, królewskich pałaców i zabytkowych pubów. Dzięki możliwości tanich połączeń lotniczych poznacie miasto, a także jego różnorodnych i kreatywnych mieszkańców z każdej strony, od najważniejszych muzeów po najbardziej zróżnicowane dzielnice! Jeśli chcecie poznać współczesny Londyn, powinniście poznać także jego przeszłość. Zacznijcie od Opactwa Westminsterskiego, imponującego gotyckiego kościoła, który przez wieki gościł koronacje i spektakularne królewskie śluby — w tym ten Williama i Kate. Zwiedziwszy Pałac Westminsterski i Big Bena, dotrzecie do Whitehall Street. Koniecznie stańcie pod łukiem Horse Guards przy bramie Downing Street, gdzie od 1735 roku rezydują brytyjscy premierzy. Stamtąd przejdźcie przez królewski St. James's Park do Pałacu Buckingham — w końcu czym byłaby wycieczka do Londynu bez próby zobaczenia króla. Tradycyjna ceremonia zmiany warty odbywa się tutaj o 11 rano w większość dni. A po całym dniu zwiedzania czas na filiżankę herbaty!

Londyn jest od dawna na Waszej liście podróży? Czas odhaczyć wizytę w tym niezwykłym mieście! Tanie loty do Londynu z pewnością zachęcą Was do wybrania się do Wielkiej Brytanii.

 

6. Mediolan, Włochy

Być może znacie Mediolan jako jedną z czterech światowych stolic mody, ale urok tego miasta wykracza daleko poza projektantów. Dla podróżnych zainteresowanych sztuką, historią i architekturą, ta włoska atrakcja jest idealnym miejscem. Rozpocznijcie swoją podróż od wizyty w imponującym Duomo di Milano, czyli Katedrze Mediolańskiej, największym kościele we Włoszech. Imponujący punkt orientacyjny jest piękny z zewnątrz, ale najlepszym sposobem na doświadczenie tej 600-letniej ikony jest wizyta na tarasach Duomo. Można dostać się na nie schodami lub windą. Dzięki temu będziecie mogli z bliska podziwiać złotą "Madonnę", symbol miasta, znajdującą się w najwyższym punkcie katedry. Najlepiej przyjechać wcześnie rano, aby uniknąć tłumów.

Duomo di Milano, Mediolan, Włochy

Marzy Wam się świetne włoskie jedzenie? Chcecie uzupełnić swoją garderobę o dzieła projektantów lub wybrać się na mecz AC Milan? Skorzystajcie z naszej oferty lotów do Mediolanu.

 

7. Wiedeń, Austria

Wiedeń był kiedyś centrum imperium i obecnie jest pełen wspaniałej historii, wspaniałej architektury i tętniącej życiem sceny artystycznej. Zwarty układ stolicy Austrii oznacza, że większość głównych zabytków znajduje się w odległości krótkiego spaceru, więc można podziwiać wiele pałaców, muzeów i oper w ciągu jednego weekendu.
Prawdopodobnie najpiękniejsza kawiarnia to historyczna Café Central, która stanowi doskonałą oprawę dla niezwykłej architektury Wiednia. Przez wieki kawiarnia gościła znamienitych bywalców, takich jak Zygmunt Freud czy najwięksi pisarze miasta. W wykwintnych wnętrzach można skosztować tradycyjnego Kaiserschmarrn, strudla jabłkowego i innych wiedeńskich specjałów. Obowiązkowym punktem zwiedzania Wiednia jest Pałac Cesarski Schonbrunn oraz Prater, który stanowi jeden z symboli miasta.

Nie byliście jeszcze nigdy w Wiedniu? Czas to nadrobić. Najlepsze okazje tanich biletów do Wiednia znajdziecie w naszej ofercie!

 

8. Kanada

Każda wycieczka do Kanady powinna mieć na swojej trasie Park Narodowy Yoho. Ten piękny park został założony w 1886 roku i jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Park Narodowy Yoho, który jest poprzecinany licznymi rzekami, obejmuje także rozległe, ciemnozielone lasy i majestatyczne górskie jeziora. Ponieważ park położony jest na głównym grzbiecie Gór Skalistych, znajdziemy tu lodowce i 28 gór z ośnieżonymi szczytami.Park Narodowy Yoho, Kanada
Vancouver znajduje się na zachodnim wybrzeżu Kanady w prowincji Kolumbia Brytyjska. Odkryjcie szczególne cechy miasta liczącego 645 000 mieszkańców, które łączy nowoczesność i naturę w malowniczej grze kolorów. W nocy majestatyczna panorama Vancouver odbija się w rzece Fraser i zachwyca kolorowymi światłami. Odwiedźcie także malownicze górskie jezioro Louise, które położone jest pomiędzy wysokimi, ośnieżonymi górami Rocky Mountains. Krystalicznie czysta woda, która mieni się pięknym turkusowym błękitem, w magiczny sposób odbija pobliskie góry, sosny i niebo.

 

9. Azja

Lot do Azji to idealny sposób na ucieczkę od wszystkiego i pozostawienie stosu problemów dnia codziennego za sobą. Jeśli sprytnie zarezerwujecie i porównacie ceny, możecie doświadczyć egzotycznych plaż Tajlandii lub imponującej historii Chin w szczególnie niskich cenach.

  • Chiny

Poznajcie Pekin z Zakazanym Miastem, w którym niegdyś przebywała rodzina cesarska, odwiedźcie kolorowe świątynie, a także zobaczcie występ znanej na całym świecie Opery Pekińskiej. W Szanghaju czeka na Was Jadeitowy Budda, wysadzany klejnotami. Niezapomniany jest również spacer po Wielkim Murze Chińskim, jedynej budowli na ziemi, którą można zobaczyć z kosmosu. W głębi Chin można wybrać się na wycieczkę po rzece Jangcy, linii życia Chin, i odwiedzić słynną na całym świecie Terakotową Armię.

Zakazane Miasto, Pekin

  • Tajlandia

Tajlandia cieszy się niezmąconą popularnością wśród wczasowiczów. Nie ma chyba nikogo, kto nie marzyłby o wizycie w tak pięknych miejscach, jak Phuket czy Koh Samui. Również stolica Bangkok oferuje wrażenia, których nie zapomnicie, ponieważ tutaj gwarne życie nowoczesnego milionowego miasta tworzy szczególnie szczęśliwe połączenie ze starożytnymi pałacami oraz buddyjskimi świątyniami i posągami.